Producenci
Nie pamiętasz hasła?
Praca

Monter urządzeń radiokomunikacyjnych

Opis stanowiska:

- montaż i uruchamianie systemów łączności radiowych

- montaż instalacji antenowych

- serwis i konserwacja urządzeń radiokomunikacyjnych

Wymagania:

- znajomość zagadnień w zakresie elektroniki i elektryki

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

- brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej i na wysokości

- samodzielność przy realizacji powierzonych zadań

Dodatkowe atuty kandydata:

- znajomość sprzętu łączności wykorzystywanego przez użytkowników profesjonalnych

- znajomość systemu operacyjnego Windows

- posiadanie lub chęć uzyskania uprawnień elektrycznych do eksploatacji SEP 1kV

- uprawnienia do prac na wysokościach

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego

- profesjonalne narzędzia pracy

- samodzielną i stabilną pracę

- system szkoleń

- umowę o pracę

Aplikację prosimy kierować na adres mailowy biuro@alaska.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie  pracy  podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.  29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl