Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

 1. Właścicielem sklepu jest firma ALASKA Piotr Babiak z siedzibą w Rumi, ul. Sobieskiego 42, NIP: 586-101-17-00
 2. Klient zobowiązany jest do podania prawidłowych informacji dotyczących danych adresowych, na które ma zostać przysłany zamówiony towar. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawidłowych lub niepełnych danych.
 3. Warunkiem realizacji zamówienie jest podanie prawidłowych informacji o zamawiającym. Sklep zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku błędnie wypełnionych danych w formularzu.
 4. Realizacja zamówienia odbywa się po otrzymaniu zapłaty na konto bankowe sklepu lub zapłaty gotówką.
 5. Zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 15.00, soboty, niedziele i święta będą realizowane w najbliższy dzień roboczy.
 6. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności produktów na magazynie. W przypadku niedostępności produktów lub ich części objętej zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i sposobie jego realizacji telefonicznie lub internetowo.
 7. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia i zwrócenia Klientowi kosztów poniesionych z tytułu zakupionego towaru w naszym sklepie. 
 8. Stany magazynowe sprzedawanych produktów są systematycznie aktualizowane i podawane na stronie produktu.
 9. Ceny podane na stronie sklepu są cenami brutto. Ceny niektórych produktów są uzależnione od kursu walut i mogą ulec zmianie.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.
 11. Liczba sprzedawanych produktów w ofertach promocyjnych jest ograniczona lub do wyczerpania zapasów. Ich sprzedaż będzie odbywać się według kolejności zamówień składanych droga elektroniczną.
 12. Płatność za zakupione produkty odbywa się przelewem na konto bankowe, gotówką lub za pobraniem.
 13. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.
 14. Dostawa towaru odbywa się w sposób określony przez klienta w zamówieniu.
 15. Termin dostawy to czas realizacji zamówienia + czas dostawy.
 16. Gwarancja zostaje udzielona na podstawie dowodu zakupu produktów w naszym sklepie. Na wszystkie produkty udzielamy 12 m-cy gwarancji. Okres gwarancyjny może zostać indywidualnie przedłużony w zależności od rodzaju zakupionego towaru.
 17. Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku  "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" każdy Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Towar musi być nieużywany, niezniszczony, dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Zwrotu należy dokonać przesyłką pocztową, załączając pisemne oświadczenie Klienta o rezygnacji z towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem na konto bankowe wskazane przez Klienta w oświadczeniu załączonym razem    z towarem. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Zwrotowi nie podlegają koszty poniesione za doręczenie przesyłki przy zakupie towaru. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi wynikające z ustawień monitora Klienta nie są podstawą do uznania reklamacji.
 18. Reklamacje. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych produktów, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji bespośrednio do sprzedawcy, Klient powinien odesłać wadliwy towar na adres sklepu: ALASKA Piotr Babiak, ul. Sobieskiego 42, 84-230 Rumia w oryginalnym opakowaniu przesyłką pocztową wraz z dowodem zakupu i oświadczeniem reklamacyjnym. Sklep nie przyjmuje przesyłek pobraniowych. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy, a jeżeli będzie to niemożliwe, zwrócimy równowartość zamówionego towaru lub zaproponujemy towar spełniający takie same parametry.
 19. Wysyłając zamówienie Klient oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem sklepu i akceptuje jego postanowienia.
 20. Dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienia żadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma ALASKA Piotr Babiak, ul. Sobieskiego 42, 84-230 Rumia. Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest jednoznaczne z akceptacją zasad postępowania z danymi osobowymi.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl