Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Reklamacje i zwroty
  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku  "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" każdy Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Towar musi być nieużywany, niezniszczony, dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Zwrotu należy dokonać przesyłką pocztową lub kurierską, załączając pisemne oświadczenie Klienta o rezygnacji z towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem na konto bankowe wskazane przez Klienta w oświadczeniu załączonym razem    z towarem. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Zwrotowi nie podlegają koszty poniesione za doręczenie przesyłki przy zakupie towaru. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi wynikające z ustawień monitora Klienta nie są podstawą do uznania reklamacji. Uzasadnione reklamacje przyjmujemy bezproblemowo gwarantując 100% satysfakcji z zakupionych w Naszym sklepie towarów.
  2. Reklamacje. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych produktów, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji bespośrednio do sprzedawcy, Klient powinien odesłać wadliwy towar na adres sklepu: ALASKA Piotr Babiak, ul. Sobieskiego 42, 84-230 Rumia w oryginalnym opakowaniu przesyłką pocztową wraz z dowodem zakupu i oświadczeniem reklamacyjnym. Sklep nie przyjmuje przesyłek pobraniowych. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy, a jeżeli będzie to niemożliwe, zwrócimy równowartość zamówionego towaru lub zaproponujemy towar spełniający takie same parametry.
  3. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia i zwrócenia Klientowi kosztów poniesionych z tytułu zakupionego towaru w naszym sklepie. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl