Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?

Hytera MD785 - Uwaga nowszy model MD785i już w sprzedaży

Dostępność: Dostępny na magazynie

Opis

W związku z zaprzestaniem produkcji dotychczas oferowanych radiotelefonów Hytera MD785 / MD785G zastępują je odświeżne modele MD785i / MD785iG o takiej samej funkcjonalności ale lepszych parametrach (stabilność częstotliwości 0.5ppm, lepsza czułość, czulszy GPS itp.).

 

Przewoźne radiotelefony DMR MD785 i MD785G oferują wszechstronne funkcje cyfrowe umożliwiające wymianę informacji w każdej sytuacji. Ergonomiczne wzornictwo, prosta obsługa interfejsu użytkownika i niezwykła jakość sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem do zastosowań komunikacyjnych służącym do optymalizacji wydajności przedsiębiorstwa lub umożliwiającym natychmiastowe reagowanie w sytuacjach alarmowych.

Radiotelefon mobilny Hytera MD785 to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w samochodzie, na motocyklu i na biurku dyspozytora. Hytera MD785 wyposażony jest w duży kolorowy wyświetlacz, który wydatnie ułatwia i przyśpiesza obsługę radiotelefonu. 2 calowy wyświetlacz LCD TFT zapewnia łatwy dostęp do informacji i funkcji terminala. MD785 posiada duże i ergonomiczne przyciski, w tym 7 w pełni programowalnych. Radiotelefon wyposażony jest w duże pokrętło „2w1”, które umożliwia szybką i łatwą regulację głośności oraz zmianę kanałów. MD785, tak jak inne radiotelefony Hytera DMR, posiada także dedykowany przycisk alarmowy, konfigurowalny wg. potrzeb użytkownika. Wbudowany głośnik o mocy 7W zapewnia wystarczającą słyszalność w większości zastosowań. Opcjonalnie dostępny jest także zewnętrzny głośnik o mocy 15W.

 

Radiotelefon spełnia rygorystyczny standard IP54 oraz normy wojskowe MIL-STD-810 C/D/E/F ustanowione przez Siły Zbrojne USA. MD785 dostępny jest w wersji z modułem GPS (wersja z rozszerzeniem „G”) lub bez. 

Radiotelefon jest także oferowany w wersji z rozłącznym panelem sterującym (długość przewodu 3m lub 6m), także w opcji spełniającej normę IP67 umożliwiającej montaż w bardzo wilgotnym i (lub) zapylonym środowisku.

Zestaw zawiera:

  • Radiotelefon
  • Wewnętrzna antena GPS klejona do szyby (wersja z GPS)
  • Mikrofon standardowy
  • Elementy montażowe
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja obsługi
Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl